پنج‌شنبه, 30 خرداد 1398
عنوان : دومین نشست هم اندیشی پیرامون رویدادی مهم با عنوان "هفته فرهنگی شهر سمنان "
کد خبر : ۱۲۳۵۶
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۸:۴۹:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

در دبیرخانه دائمی هماهنگی رویداد های فرهنگی ، هنری  برگزار شد :

دومین نشست هم اندیشی پیرامون رویدادی مهم با عنوان "هفته فرهنگی  شهر سمنان "

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اعلام برگزاری نشست هم اندیشی پیرامون رویدادی مهم با عنوان "هفته فرهنگی  شهر سمنان " گفت : به منظور بررسی نحوه برگزاری "هفته فرهنگی  شهر سمنان " با حضور عباس بابایی سرپرست سازمان فرهنگی ، عباسعلی طالب بیدختی عضو شورای اسلامی شهر سمنان و جمعی از صاحب نظران فرهنگی  ، هنری و در دبیرخانه دائمی هماهنگی رویداد های فرهنگی ، هنری  سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد .

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه شناسایی و معرفی ظرفیت ها و قابلیت های کم نظیر فرهنگی و هنری شهر سمنان از جمله رویکردهای برگزاری این رویداد است اظهار داشت : هفته فرهنگی بهانه ای است  تا ظرفیت ها و قابلیت های شهر برای مردم به نمایش گذاشته شود .

وی در ادامه این نشست اظهار داشت :برنامه ریزی جهت برگزاری رویداد های فرهنگی هنری از جمله جشنواره نوروزگاهی ،جشنواره اسقبال از بهار  و رویداد هفته فرهنگی سمنان برنامه مهم سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان تا پایان سال عنوان کرد .

بابایی با اشاره به اینکه دبیرخانه هفته فرهنگی شهر سمنان پل ارتباطی بین مردم و نخبگان جهت برگزاری برنامه های فرهنگی  در سطح شهر خواهد بود اذعان داشت : استفاده از پتانسیل ها  و ظرفیت های شهر  در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری جهت کیفی سازی  و تداوم برنامه ها موثر خواهد بود .

عباسعلی طالب بیدختی عضو شورای اسلامی شهر در ادامه این نشست با تاکید بر اینکه موج آفرینی قوی ، استمرار و ایجاد پل ارتباطی بین مردم و مسئولان از عوامل موفقیت در برنامه های فرهنگی، هنری شهر خواهد بود اظهار داشت : اجرای برنامه ها در هفته فرهنگی  باید با شناسایی برنامه های موفق  ، عوامل تاثیرگذار و برنامه های جامع و قوی انجام شود .

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان بیان کرد : در این نشست هر یک از مدعوین از زوایای مختلف به بیان نقطه نظرات در خصوص نحوه برگزاری، اعلان برنامه و تامین منابع مالی این رویداد هفته فرهنگی پرداختند .


نمایش تعداد بازدیدها : 58

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0