سه‌شنبه, 23 مهر 1398
  • ساعت : ۱۱:۴۱:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 19
  • کد خبر : ۱۳۷۵۱
7طلا، 2نقره و 3 برنز حاصل تلاش كاراته كاران شهرداری سمنان

در مسابقات قهرمانی کشور سبک کان ذن ریو کسب شد:

 

7طلا، 2نقره و 3 برنز حاصل تلاش کاراته کاران شهرداری سمنان

 

تیم کاراته بانوان شهرداری سمنان، در رقابت های قهرمانی کشور سبک کان ذن ریو دوازده مدال  رنگارنگ را بدست آوردند.

 

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از درخشش کاراته کاهای شهرداری سمنان در رقابت های قهرمانی کشور سبک کان ذن ریو خبر داد.

 

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق افزود: رقابت های  قهرمانی کشور سبک کان ذن ریو پنج شنبه 31 مرداد در استان کرج برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه این رقابت ها در تمام رده های سنی نونهالان، نوجوانان،بزرگسالان و امید برگزار شد، اظهار داشت: تیم کاراته بانوان شهرداری سمنان در پایان رقابت ها توانست 12 نشان رنگارنگ شامل 7طلا، 2نقره و 3برنز این رقابت ها را از آن خودکند.

 

بابایی در ادامه عنوان کرد: در این رقابت ها سنا محمدزاده در وزن مثبت 35 کیلوگرم ، آوا محمدی در وزن منفی 20 کیلوگرم، اناهیتا جعفری در وزن منفی 33 کیلوگرم، ساغر جندقی  در وزن منفی 30 کیلو گرم، سایدا شاهورانی در وزن منفی 25 کیلوگرم، مهدیه فولادیان در وزن منفی 20 کیلوگرم و زهرا شعبانی  نژاد در وزن منفی  کیلوگرم 7 مدال طلا را کسب کردند.

 

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در ادامه گفت: 2 مدال نقره این رقابت ها را فاطمه سادات سیادتی در وزن منفی 25 کیلوگرم و سپیده پاکدامن در وزن منفی 20 کیلوگرم بدست آوردند.

 

همچنین آیلین قالی باف در وزن مثبت 42 کیلو گرم  و رومیصا پاکدامن در وزن منفی 43 کیلو گرم 3 مدال برنز این رقابت ها را ازآن خود کردند.

 

مربی و سرپرست این تیم در این رقابت ها به ترتیب ریحانه نصیری و سیما روشنایی به عهده داشتند.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.4.0.0